¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Stiu de ce esti aici! Vrei sa-ti spun si tie? Pentru ca esti fan Anime si de asemenea si RPG, nu? Nu mai pierde timpul afara si intra spre o noua lume. Te costa doar un banal buton pe nume, , Inregist
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)

In jos 
+3
Cleo
Amy-chan
drunk_rabbit
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Bad Bunny

Bad Bunny


Posts : 17
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:34 pm

-Uite un om cinstit, si arata catre Amy. Asa te vreau!
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:35 pm

-Te provoc sa faci o provocare,oricare doresti tu,doar sa nu fie una usoara..
A zis fara fara nici un pic de intonatie,si fara a afisa vre-un zambet pe fata.
Sus In jos
Bad Bunny

Bad Bunny


Posts : 17
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:37 pm

-Deci, provocare pentru Usagi. Imit-o pe Usagi pentru tot restul serii? spuse Usagi.
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:43 pm

Baiatul urmarea jocul...privindu-le pe fete...

off:thanks Sayuki and back
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:45 pm

Ooc:Poti repeta Usagi ? nu prea am inteles.

BIC:
Se uita prin camera.
Sus In jos
Bad Bunny

Bad Bunny


Posts : 17
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 1:47 pm

-Usagi ia dat ca provocare lui Usagi sa o imite pe Usagi pentru restul serii. Ai inteles ceva?spuse cu o expresie rautacioasa. Daca nu-ti place, da-mi tu alta provocare.
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 2:01 pm

-Ano hotarati-va...zise el simtind ca-l cam ia somnu
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 2:04 pm

-Da ! Ia-o pe ata Razz..
-Next ? Subaru ? Zise cascand si punand mana la gura.
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 2:06 pm

-Hm provocare , nu mai e nevoie sa intrebi Razz
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 2:13 pm

Mi se inchideau ochii.
-Do... Ce somn imi e! Stai, asta e plictiseala!
Spun eu punanad accent pe ultimul cuvant, adica plictiseala
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyJoi Iun 18, 2009 3:52 pm

-Mda...pane-i odata provocarea aia sa vad ce'ti mai trece prin minte^^ Ii zice Anna lui Sayuky zambindu-i dulce
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 12:35 am

Am cascat punandu-mi mai poi mana la gura.
-Se vede ca dureaza mult la voi.
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 12:42 am

-Asta e clar.
Ii dau dreptate lui Cleo
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 5:12 am

"Cred ca ma ia somnul X_X"

off:daca nu ai idei Sayuky , mai bine intreaba altcineva , ca asa stam pana la Craciun aici si ne plictisim
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 6:35 am

Am adormit la cat se gandeau ceilalti.
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 7:02 am

-O haideti...TREZIREA!
Am incercat sa tip,sperand ca o sa'i trezesc odata din visarea aia.
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 7:03 am

-Ok...daca Sayuki nu mai are ideei ce ar fi sa puna alcineva provocari? Deci, cine vrea? zise Anna privindu-i pe toti in parte asteptand un raspuns
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 7:50 am

Mormaiam ceva, apoi am sarit in sus, trezita.
-A? Ce? Cum? Unde? Ce arde?
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 10:21 am

-Pai avand in vedere numarul "imens" de voluntari nu am incotro decat sa ma ofer , deci adevar sau provocare?raspunde care vrea.
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 10:24 am

-Mmm...pai aleg provocare
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 11:00 am

-Hm Anna te provoc sa-ti iei o lenjerie intima rosie si sa scrii cu un marker pe ea PSD , sa iesi imbracata in ea pe balcon si sa strigi la un megafon:
-Hm vedeti sunt pesedista inraita , si cred ca si voi sunteti , daca votati cu PSD la noapte voi avea grija de voi , am experienta sa stiti , cei interesati sa sune la numarul**********(numarul tau)
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 11:02 am

-Wath...nu fac asa ceva! vrei sa ma fac de ras? Si nu sunt pesedista si nici nu am experienta, perversule. zise ea indignata
-Da-mi alta provocare, te rog! Fac orce in afara de asta, promit, orce ar fi! zise fata calmandu-se


Ultima editare efectuata de catre Annya_Anna in Vin Iun 19, 2009 11:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 11:04 am

off:deci gata demisionez , mi-a ajuns , ma chinui mereu sa fac provocari cat mai originale si nimeni nu le indeplineste , puteti inchide acest topic!
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 11:07 am

Am inceput sa rad.
"La ce te poti astepta de la un baiat? Da' oricum, a mai inviorat lucrurile pe aici.
-Jucam mai cu talent, oameni buni?

OFF:What? ai inebunit?-_- Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 322965 cum sa inchida topicu'? lasa-l acolo unde e!
Sus In jos
Chou
Cucumbers addicted
Chou


Posts : 301
Join date : 17/06/2009
Age : 30
Location : in my bed with Arata-kun ^^

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 EmptyVin Iun 19, 2009 11:12 am

Topic inchis la cererea lui Subaru
Sus In jos
http://toxic-passion.fullboards.com
Continut sponsorizat





Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Dark Room@_@
» Dany's room
» danny's room 2
» Kouhei's room
» Michi's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤ :: RPG area :: House :: Camerele :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: