¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Stiu de ce esti aici! Vrei sa-ti spun si tie? Pentru ca esti fan Anime si de asemenea si RPG, nu? Nu mai pierde timpul afara si intra spre o noua lume. Te costa doar un banal buton pe nume, , Inregist
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)

In jos 
+3
Cleo
Amy-chan
drunk_rabbit
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:28 pm

Era miezul noptii , iar Subaru nu putea dormi , pentru ca se gandea profund la ceva ce nu-l lasa sa doarma.Statea intins in pat , privind absent tavanul.
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:30 pm

Am vrut sa-l cunosc pe noul vecin, asa ca am batut la usa.
"Minunat moment de vizite mi-am ales si eu"
Ma gandesc
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:31 pm

M-am teleportat in camera baiatului,stand asezata pe pervarzul ferestrei privind cerul incercand sa nu scot un sunet.
"Hmm..cam tarziu veni si yo..O fi somnambul?"
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:35 pm

Fu trezit la realitate de zgomotul ce se auzea dinspre usa , tresari usor.Se ridica de pe suprafata patului si se indrepta incet spre usa , fiind atent ca prin intuneric sa nu se loveasca de ceva.Deschise usa , frecandu-si usor ochii:
-Hm salut!Cu ce te pot ajuta?
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:37 pm

Nu avea somn,asa ca se plimba.Avand in vedere circumstantele,varful degetelor ei se auzira in usa,scotand astfel un sunt gol.
-Mh ! Deranjam ?..
-"PResupun ca da.."am zis eu in gand,dand o tenta iroica.
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:39 pm

Nu facusem nicio miscare,continuand sa stau pe pervarzul ferestrei ochii incepand sa mi se inroseasca. "o sa fie interesanta noaptea asta..mai ales cu glomeratie.E randu meu!"
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:42 pm

Am vrut si eu sa-mi cunosc noul vecin asa ca am ciocanit la usa
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:42 pm

-Ah nu , nu deranjati , nu putean sa dorm oricum , pai daca nu aveti treaba cu slujba mea si ati venit doar in vizita , intrati!spuse el facandu-le loc fetelor si zambind.
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:44 pm

Anna intra in camera zicand:
-Dragut aici la tine!
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:44 pm

I-am zambit,apoi am intrat uitandu-ma cu coada ochiului,am analizat cateva clipe camera,dupa care am luat un loc.
-Sper ca nu te superi ca am luat loc..am zis privindu-l
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:45 pm

Cred ca am uitat sa ma prezint. Numele meu este Anna, incantata^^ zise fata stand in picioare
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:47 pm

-Umm de ce m-as supara , imi cer scuze ca nu v-am poftit sa va asezati mai devreme , cam uituc stiu Razz deci luati loc , canapeaua e numai a vostra , zise el zambind.
-Hm incantat sa te cunosc Anna!
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:47 pm

Pe buze mi-a aparut un inceput de zambet ironic,apoi prefacandu-se intr-unul natural si bland.
-Si eu Sayuky ! am zis mutandu-mi privirile spre geam
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:47 pm

M-am ridicat incepand sa zambesc.
-E bine ca n usunt singura care n-are somn.
Le-am privit pe fete m-ai apoi mi-am indreptat privirea spre baait putin cam pliktisita,ochii mei revenindu-si intr-un final la normal.
-Iar eu sunt Cleo..incantata!
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:49 pm

-La fel zise Anna asezandu-se si ea
Sus In jos
Bad Bunny

Bad Bunny


Posts : 17
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:51 pm

-Cioc-cioc, spuse Usagi dand buzna in camera. Deci aici era toata lumea. Ce mai faceti?
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:52 pm

-Incantat , Sayuki , Cleo!Eu ma numesc Subaru...spuse el privindu-le pe fete si analizandu-le , incercand si sa le retzina numele.
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:54 pm

- Si ce vreti sa facem acum?
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:57 pm

Il privrii apoi isi indrepta privirile spre usa.
-Am vaga impresie ca mai ai un musafir..
Sus In jos
drunk_rabbit
Hands~up~and~give~me~all~carrots!
drunk_rabbit


Posts : 70
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:58 pm

-Buna , spuse el uitandu-se spre Usagi.
-Hm Anna , nu stiu , sa jucam adevar sau provocare?
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:59 pm

M-am asezat pe canapea privindui
-Interesant..cred ca merge.Voi fetelor?
Le-am privit pe celelalte fete incepand sa zambesc.
Sus In jos
Annya_Anna

Annya_Anna


Posts : 222
Join date : 17/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 12:59 pm

_Sigur, chiar as avea chef de as ceva, dar tu incepi ca a fost ideea ta!^^
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 1:00 pm

L-am privit,ridicand incet o spranceana,ideea nu era rea..desii !
-Nu ar fii o idee rea..
Sus In jos
Amy-chan
Happy~Girl~
Amy-chan


Posts : 85
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 1:00 pm

-Stati asa! M-ati uitat pe mine!
Spun eu si intru.
-Scuze! Eu sunt aeriana, uituca si copilaroasa Amy-chan.
Sus In jos
Sayuky

Sayuky


Posts : 60
Join date : 18/06/2009

Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) EmptyJoi Iun 18, 2009 1:01 pm

-Si acum,ar trebuii sa jucam adevar si provocare,te-am mai ajutat si eu.. a zis scotandu-si limba copilareste
Sus In jos
Continut sponsorizat





Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty
MesajSubiect: Re: Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)   Subaru's room(fara morcovi nu  aveti voie sa intrati) Empty

Sus In jos
 
Subaru's room(fara morcovi nu aveti voie sa intrati)
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dark Room@_@
» Dany's room
» danny's room 2
» Kouhei's room
» Michi's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤ :: RPG area :: House :: Camerele :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: