¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Stiu de ce esti aici! Vrei sa-ti spun si tie? Pentru ca esti fan Anime si de asemenea si RPG, nu? Nu mai pierde timpul afara si intra spre o noua lume. Te costa doar un banal buton pe nume, , Inregist
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O zi perfecta pentru relaxare..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyLun Iun 22, 2009 9:12 am

Stateam intinsa pe un cearceaf,cu o pereche de ochelari de soare la ochi si imbracata intr-un costum de baie de culoarea rosie.
Sus In jos
Dark_Memory

Dark_Memory


Posts : 16
Join date : 22/06/2009
Age : 28
Location : Hmm.......undeva pe Luna

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyLun Iun 22, 2009 9:36 am

Am venit si eu pe plaja intr-un costum de culoare mov. Ma uit in stanga si in dreapta si imi vad vecina.
-Cleo! o strig eu indreptandu-ma spre ea.
Sus In jos
Dany_Dany

Dany_Dany


Posts : 307
Join date : 20/06/2009
Age : 30

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 4:32 am

Pentru ca ma plictiseam acasa am hotarat ca ar fi dragut daca as merge si eu la plaja. Ajuns acolo, m-am asezat pe nisip cu ochii inchisi, plictisit.
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 5:36 am

-Hey,Hey!Buna!Ce faci?
Am intrebat dandu-mi ochelarii jos,si aruncandumi privirea asupra fetei.
Sus In jos
Dark_Memory

Dark_Memory


Posts : 16
Join date : 22/06/2009
Age : 28
Location : Hmm.......undeva pe Luna

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 7:25 am

-Buna! Imi cer scuze ca te-am deranjat de la bronzat. Poi am vrut ca sa ma bronzez si eu ca sunt alba ca spuma laptelui O zi perfecta pentru relaxare.. 443469
-Deranjez?
Sus In jos
Dany_Dany

Dany_Dany


Posts : 307
Join date : 20/06/2009
Age : 30

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 7:46 am

Vazandu-le pe fete acolo, m-am hotarat sa ma indrept si eu spre el pentru ca ma plictiseam singur!
-Buna fetelor, ce faceti? le-am intrebat eu privindu-le
Sus In jos
Cleo

Cleo


Posts : 309
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 9:45 am

-O nu..sigur ca nu deranjezi!
I-am zambit fetei mai apoi mi-am aruncat privirea asupra lui Dany.
-Uite...eu stau tolanita pe cearceaf.^^
Sus In jos
Dany_Dany

Dany_Dany


Posts : 307
Join date : 20/06/2009
Age : 30

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMar Iun 23, 2009 10:00 am

-Cred ca o sa fac si eu acelasi lucru! am zis eu in timp ce-mi intindeam cearceaful pe nisipul fierbinte
Sus In jos
Dark_Memory

Dark_Memory


Posts : 16
Join date : 22/06/2009
Age : 28
Location : Hmm.......undeva pe Luna

O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. EmptyMier Iun 24, 2009 4:40 am

- Oh, salut Dany ! Nu te-am obervat. Dupa ce am terminat de spus imi asez cearceaful langa Cleo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi perfecta pentru relaxare.. Empty
MesajSubiect: Re: O zi perfecta pentru relaxare..   O zi perfecta pentru relaxare.. Empty

Sus In jos
 
O zi perfecta pentru relaxare..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli pentru ficuri
» Inregistrare pentru Yuri Rooms
» Inregistrare pentru Yaoi Rooms

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤ :: RPG area :: City & others places :: Mare-
Mergi direct la: