¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Stiu de ce esti aici! Vrei sa-ti spun si tie? Pentru ca esti fan Anime si de asemenea si RPG, nu? Nu mai pierde timpul afara si intra spre o noua lume. Te costa doar un banal buton pe nume, , Inregist
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere ai despre anime?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 90
Join date : 17/06/2009

Ce parere ai despre anime? Empty
MesajSubiect: Ce parere ai despre anime?   Ce parere ai despre anime? EmptyJoi Iun 18, 2009 2:56 am

Ce te-a indemnat sa devii fan? Ce-ti place in mod special la anime? Ai de gand sa te lasi de anime pe viitor?

Pe mine ma atras la anime maiestria cu (,) care personajele erau ilustrate. Adica, emotiile ce ti le dadea fiecare episod erau de nedescris si dorinta sa vezi in continuare de nestapanit. Nu am de gand sa renunt la anime chiar daca o sa am 70 de ani =)) Ce parere ai despre anime? 443469
Sus In jos
https://lollipop-anime.forumgratuit.ro
Qanna
¤Wild¤Child¤
Qanna


Posts : 143
Join date : 18/06/2009
Age : 28
Location : Pe scaun ;))

Ce parere ai despre anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime?   Ce parere ai despre anime? EmptyJoi Iun 18, 2009 4:38 am

Pai eu aveam 11 ani cand am inceput sa ma uit pentru prima data....faceam curtenie prin camera si mutam programele ca sa vad daca e vreun film interesant si mami dadea cu aspiratoru' si eu ma uitam pe animax.Ca acolo ramasese postul si asa am inceput eu sa ma uit....imi placeau mult deoarece nu erau ca desenele animate pentru copii mici...niste caricaturi.Aratau super si ma lasasem de acteva ori de anime...dar in tot deauna am revenit.Si cred ca asa voi fi si pe viitor
Sus In jos
http://toxicanime.forumgratuit.ro/forum.htm
Chou
Cucumbers addicted
Chou


Posts : 301
Join date : 17/06/2009
Age : 30
Location : in my bed with Arata-kun ^^

Ce parere ai despre anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime?   Ce parere ai despre anime? EmptyJoi Iun 18, 2009 4:44 am

well apropae la fel s-a intamplat si la mine ^^" cam acum 3 ani cred ca era seara si nu aveam ce sa fac si tot ma "jucam" cu telecomanda si am dat pe animax unde era Mew mew power Ce parere ai despre anime? 443469 si mi-au palcut ca era cu matze si SF si asa ma ideparte apoi si sormea incepuse cu naruto si eu cum ma "molipsesc" repede m-am uitat si eu si de atunci fana anime sunt:))
Ce-mi place la anime?
poi tot mai ales povestile care difera intr-un fel sau altul si cu gandul ca ce episod ar putea urma si ce se va intampla si asa mai departe si imi mai place ca aproape mereu tippi rai sunt draguti=))
Ai de gand sa te lasi de anime pe viitor?
asta in niciun caz daca ar fi posibil le-as urmari pana can mor aka asa zic eu da' nu se stie ce ne rezerva viitorul
Sus In jos
http://toxic-passion.fullboards.com
Continut sponsorizat





Ce parere ai despre anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime?   Ce parere ai despre anime? Empty

Sus In jos
 
Ce parere ai despre anime?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce crezi despre PDMS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
¤¤¤ LollipoP - AnimE ¤¤¤ :: Anime :: Discutii/Pareri-
Mergi direct la: